ecopayz hazard bez blokad

Gry hazardowe

gry hazardowe

Gry hazardowe w takiej czy innej formie, towarzyszą ludzkości od tysiącleci. Prawie wszędzie próbowano ich zabronić, nigdzie to się nie udało. To jakby próbować zabronić jedzenia lodów, czy picia piwa -nierealne.  Jednakże wszędzie, gdzie tego próbowano,  czyniono to w jakimś określonym celu. Z reguły mając na uwadze deprawację społeczeństwa, co akurat jest śmiesznym argumentem. Często jednak wynikało to z faktu, że ludzie zamiast pracować, oddawali się swojej ulubionej rozrywce, czyli kartom lub kościom. Teraz możemy oddawać się ulubionym przyjemnościom nawet w pracy, a póki szef nie widzi, to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Takie gry jak ruletka, blackjack, czy poker (szczególnie w wydaniu texas hold ‘em), stanowią niezwykle interesującą ofertę i mogą stanowić wspaniałą przeciwwagę dla telewizji w chłodny, zimowy lub jesienny wieczór.

Większość kasyn internetowych tworzy swoje własne, autorskie gry i być może kiedyś będą one równie popularne, co dzisiejsi liderzy rankingów, ale póki co, partyjki blackjacka, czy pokera nic nie zastąpi.

Istnieje wiele gier, które nie przetrwały do naszych czasów. Przykładem może być staroegipska, przypominająca nieco dzisiejszego triktraka (backgammona), gra „senet”. Są dowody, że grało w nią całe społeczeństwo. W grobowcu króla Tutankhamena znaleziono tablicę wielkości stołu ,a małe, zwykłe tablice znajdywano w grobach zwykłych, szarych obywateli. Do teraz zachowało się około pięćdziesięciu takich tablic, ale reguły, którymi rządziła się ta gra nie przetrwały do dziś. Jest to niewątpliwy dowód, że już wtedy gry hazardowe były cechą wspólną dla wyższych i niższych warstw społecznych i były na tyle ważne w życiu ludzi, że ci decydowali się zabrać je ze sobą po śmierci, na drugą stronę. Najwyraźniej bardzo swoje gry hazardowe kochali.

hazard internetowy