ecopayz hazard bez blokad

World Series of Poker

Gdy Ty idziesz do kasyna spędzić sobotni wolny wieczór, na partyjce w Texas Hold’ema przekonany o swoim kunszcie gdzieś daleko daleko od Twojego ulubionego kasyna grają zawodowi gracz w World Series of Poker. Co by nie mówić,

są to tak naprawdę mistrzostwa świata w pokerze. Rozgrywa są już od 1970 roku. World Series of Poker składa się z czterdziestu konkurencji/zawodów (events) i gromadzą najlepszych graczy z całego świata. Wielkość wygranej we wszystkich konkurencjach to niebagatelna suma siedemdziesięciu milionów dolarów.

Dodatkowo za wygranie każdej z konkurencji/zawodów otrzymuje się złotą bransoletkę (golden bracelet). Te właśnie bransoletki są najcenniejszymi i najbardziej znaczącymi trofeami w świecie pokera. Wśród tych czterdziestu konkurencji, najważniejszą i wyłaniającą nowego mistrza świata jest turniej główny, Texas Holdem No-Limit $10000. Jest to najważniejsza konkurencja.

Może w niej wziąć udział każdy, kto spełni obowiązujące warunki, czyli wpłaci kwotę wpisowego która wynosi dziesięć tysięcy dolarów, zakwateruje się w Las Vegas i jest na tyle zdeterminowany i zdecydowany by stanąć naprzeciw ponad pięciu tysiącom graczy z całego świata. Transmisją World Series of poker zajmuje się amerykańska telewizja ESPN.

hazard internetowy