ecopayz hazard bez blokad

TonyG Poker gra w kasynie gier

TonyG Poker gra w kasynie gier to stosunkowo nowy room związany z dość sławnym Antanasem Guogą znanym graczom pod ksywką Tony G. Ma on już za sobą kilka większych sukcesów jak np wysokie miejsca na WPT czy WSOP,

drugie miejsce w Intercontinental Poker Championship oraz wygraną w zeszłorocznym Betfair Asian Poker Tour. Jego wygrane na 2007 rok szacowane są na 2 miliony dolarów. Oczywiście Tony’ego możemy spotkać w jego roomie, są także turnieje w których za jego głowę wyznaczona jest nagroda. Bezpośrednio ze strony możemy przejść do bloga Tony’ego G. i przeczytać jego ostatnie wpisy.
Stawki:

Począwszy od 0.02/0.04$ limit/no limit aż do 50/100$ pot limit, 100/200$ no limit oraz 300/600$ limit. Graczy stolikowych jest obecnie od kilku do kilkunastu tysięcy w godzinach szczytu. Na stołach limit powyżej 30/60$ praktycznie nie ma graczy. Na stołach no limit bardzo ciężko spotkać graczy powyże stawek 25/50$.
Poziom graczy i ilość graczy:

Gracze prezentują przeciętny poziom, niższy od pokerów w sieci iPoker. Gracze rozpoczynający przygodę z pokerem będą zadowoleni z możliwości gry na niższych stawkach lub z tzw. pieniądze fun, niestety stoły te są nieco przepełnione i należy się spodziewać chwili oczekiwania na wolne miejsce.
Oprogramowanie

Jakiś czas temu Tony G dołączył do sieci iPoker opartej na sofcie Playtech. Mimo rosnącej tam liczby graczy nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem odpowiedniego stolika. Program działa bezbłędnie, rzadko możemy napotkać pewne problemy z komunikacją. W zasadzie ten soft posiada wszystko co potrzebne jest amatorowi i zaawansowanemu graczowi – łatwy dostęp poszczególnych opcji, możliwość wglądu w historię rozdań, zmniejszenia okienka tak by można było grać na kilku stołach. Zielono-czarna tworzy bardzo przyjemny klimat.
pasek
Oferowane gry
Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
7 Card Stud Hi/Lo
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Tournaments
FreeRolls

TonyG Poker gra w kasynie gier Rake:

Rake wynosi od 0% do 5%, jednakże nie więcej niż 3$ (lub 5$ na bardzo wysokich stawkach). Gdy rozdanie nie dojdzie do kart wspólnych (flop) to rake nie jest pobierany.
Punkty:

Gdy rake wyniesie pomiędzy 0.25$ a 0.50$ to gracze uczestniczący w rozdaniu otrzymują 1 punkt. Gdy rake wynosi pomiędzy 0.51$ a 1$ to gracze otrzymują 2 punkty. Gdy rake wyniesie 2.51$ lub więcej to przyznawane jest 9 punktów i jest to maksymalna ilość. Punkty przyznawane są także za opłaty turniejowe. Każdy 1$ to 18 punktów.
Program VIP:

Istnieje kilka poziomów VIP. To na którym jest gracz zależne jest od ilości punktów, które zdobył w poprzednich miesiącach. Awans na wyższy poziom VIP daje graczowi możliwość szybszego zdobywania punktów, które może wykorzystać płacąc wpisowe do turniejów lub jeśli jest taka możliwość wymienić na nagrody.
Inne:

Bounty Tournaments – codziennie odbywają się turnieje w których za wyeliminowanie Tony’ego lub innego profesjonalisty przyznawana jest określona kwota pieniędzy.
pasek
TonyG Poker gra w kasynie gier Bonusy:

Bonus od pierwszego depozytu – 50% aż do 300$. Bonus uwalniany jest po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów. Za każde 600 punktów gracz otrzymuje 5$ z bonusa.
Turnieje:

Wiele turniejów z pulą gwarantowaną, z wpisowym rozpoczynającym się od 1$.
Freerolle:

Z pulą 100$ ( ilość graczy 1000) – 2 razy dziennie o godz. 12:00 oraz 18:50 (początkujący)

Z pulą 50$ – ( ilość graczy 1000) – 3 razy dziennie o godz. 12:30, 13:00 (początkujący) oraz o godzinie 0:20 (początkujący). Gracz może uczestniczyć w 4 freerollach dla początkujących w czasie 7 dni.

Turniej z pulą gwarantowaną 5 000$ dla nowych depozytorów.
Specjalne Turnieje:

  1. Turnieje elminacyjne do Golden Sands Poker Festival (buy-iny pierwszego etapu od 1,10$)

  2. Turnieje eliminacyjne do Australian Open (buy-iny od 3,30$)

  3. Turnieje eliminacyjne do World Series of Poker Europe (od 8,8$)

  4. Turnieje eliminacyjne do Montecarlo Tournaments (od 11$)

  5. Turnieje Jackpot Sit&go; (cała sieć) – są to turnieje za wygranie, których można zgarnąć tzw jackpot – trzeba jednak wygrac kilka razy. Buy-iny począwszy od 2,4$ aż do 50$.

Plusy:

-bogaty wybór gier

-możliwość zagrania z samym Tonym G.

-przejrzysty układ menu

-szybkie przejście do kasyna
Minusy:

-mała liczba darmowych turniejów, posiadają one mała pulę gwarantowaną

Obsługa strony:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: PlayTech

Sieć: iPoker

Kontakt: support@tonygpoker.com

Minimalna wpłata: 20$

hazard internetowy