ecopayz hazard bez blokad

Titan Poker przez telefon i komputer

Titan Poker przez telefon i komputer powstał w 2005 roku, należy do szybko rozwijającej się sieci iPoker używającej softwaru Playtech. Program na którym jest oparty zalicza się do najbardziej grywalnych, a Titan oferuje nam wiele interesujących promocji.

Stawki:

Począwszy od 0.02/0.04$ limit/no limit aż do 50/100$ pot limit, 100/200$ no limit oraz 200/400$ limit. Stoły o najniższych stawkach są wręcz przepełnione w ciągu dnia, natomiast grających na wyższych stawkach nie zadowoli fakt, że na stołach powyżej 20/40$ jest mało graczy.
Poziom graczy i ilość graczy:

Jest to dobry poker dla początkujących graczy. Ma on duży wybór gier za tzw „fun money” (nie ma turniejów), do tego wejścia na stoły za prawdziwe pieniądze zaczynają sie już od 0.02/0.04$ . Poziom grających na niskich stawkach pozostwia wiele do życzenia. Początkujących ucieszy też fakt, że istnieją mozliwości otrzymania darmowego bankrolla do Titan Poker – wystarczy nieco poszukać w sieci. Ilość graczy: powyżej 10 tysięcy. Turniejowych: powyżej tysiąca.

Oprogramowanie w Poker przez telefon

Jest to najprawdopodobniej jeden z najlepszych softów dostępnych na rynku. Nawet na słabszych konfiguracjach radzi sobie znakomicie, jest przejrzysty, idealny nawet dla początkującego. Dużym plusem jest polska wersja softu oraz strony (które to dostępne są w 11 językach). Opcje umieszczone są w dolnej części okienka, co jest zdecydowanie lepszym pomysłem niż rozwijane menu w sofcie Cryptologic. Opcja „Pomoc” wyświetla nam dokładny, polski instruktaż poruszania się po programie, a także dostępnych gier, turniejów itp. Design pokoju utrzymany jest w kolorze niebiesko-metalicznym, dośc przyjemnym dla oka gracza. Jedynym minusem, który daje się zauważyć jest to, że wejście w opcję „Moje konto” (oferującą m.in sprawdzenie salda konta punktowego, wpłatę, wypłatę) trwa trochę dłużej. Czasami zdarzają się także problemy z łącznością.

Oferowane gry

Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
7 Card Stud Hi/Lo
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Tournaments
FreeRolls

Rake:

Prowizja wynosi pomiędzy 0% a 5% całkowitej puli, zależy od rodzaju stolika, ilości graczy. Maksymalne prowizje wynoszą od 1$ do 5$ (wyższe stawki). Titan prowadzi politykę No flop no drop, a więc nie pobiera prowizji za rodzania, które nie zakończyły się wyłożeniem kart wspólnych (flop).
Punkty w Poker przez telefon:

Gdy pobrana prowizja wyniesie od 0.10$ do 0.24$ to każdy gracz uczestniczący w rozdaniu otrzymuje 0,2 punkta. Gdy prowizja wyniesie 0.25$ to jest już to 1 punkt. Maksymalna ilośc punktów przy jednym rozdaniu to 10, gdy rake wyniesie powyżej 2,76$. Punkty otrzymuje się także ze wpisowe do turniejów. Każdy dolar opłaty to 17 punktów. Gracze z wyśzym statusem VIP zbierają punkty syzbciej.
Turnieje w Poker przez komputer:

Z pulą 100$ ( ilość graczy 1000) – 2 razy dziennie o godz. 12:00 oraz 18:50 (początkujący) Z pulą 50$ – ( ilość graczy 1000) – 3 razy dziennie o godz. 12:30, 13:00 (początkujący) oraz o godzinie 0:20 (początkujący). Gracz może uczestniczyć w 4 freerollach dla początkujących w czasie 7 dni.
Inne:

Promocja Pokerzysci.pl – otrzymujemy 20$ przy pierwszym depozycie jako dodatek

Bonusy:

1.100% od pierwszego depozytu aż do 500$. Za każde zdobyte 600 punktów uwalniane jest 5$ z bonusa. Jest to więc średnio atrakcyjna oferta.
Specjalne Turnieje:

  1. Turnieje elminacyjne do Golden Sands Poker Festival (buy-iny pierwszego etapu od 1,10$)

  2. Turnieje eliminacyjne do Australian Open (buy-iny od 3,30$)

  3. Turnieje eliminacyjne do World Series of Poker Europe (od 8,8$)

  4. Turnieje eliminacyjne do Montecarlo Tournaments (od 11$)

  5. Turnieje Jackpot Sit&go; (cała sieć) – są to turnieje za wygranie, których można zgarnąć tzw jackpot – trzeba jednak wygrac kilka razy. Buy-iny począwszy od 2,4$ aż do 50$.

Plusy:

-polska wersja programu oraz strony

-przejrzysty układ menu

-ogromna ilość gier do wyboru

-kasyno
Minusy:

-mała liczba darmowych turniejów, posiadają one mała pulę gwarantowaną
pasek

Obsługa strony:
pol eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: PlayTech

Sieć: iPoker

Kontakt: support@titanpoker.com

Minimalna wpłata: 20$

hazard internetowy