ecopayz hazard bez blokad

Strategia gry karcianej Blackjack

Czy wiesz jaka jest skuteczna strategia gry karcianej Blackjack? Jezeli nie to zapoznaj się z tym artykułem.

Istnieje wiele różnych strategii gry w Black Jack, jednak są trzy podstawowe, których używa się najczęściej. W zależności od dobranej rzez nas taktyki uzyskujemy lub też nie przewagę nad grającymi przedstawicielami kasyna. Jest to bardzo istotny element całej gry, gdy od tego zależy nasza wygrana. Nie wolno liczyć tutaj wyłącznie na swoje szczęście, ponieważ i to może zawieść.

Pierwszą najczęściej stosowaną strategią jest strategia Blackjack krupiera, kiedy to gracz tak jakby podszywa się pod krupiera, śledząc jego ruchy. Dokonuje wtedy dokładnie takie same ruchy, jak on, co może przynieść mu sporą przewagę. Ważne jest to, że gracz dobiera sobie karty tak, aby nie przekroczyć magicznej granicy 17. Kiedy już taką wartość będzie miał w kartach, wtedy automatycznie daje hasło pas. Drugą często używaną strategią jest never bust. Jest to sytuacja, w której gracz nie przekroczy pod żadnym pozorem liczby 21. A więc jeśli dojdzie do liczby przekraczającej 11, wtedy musi spasować. Trzecią strategią jest strategia podstawowa, którą gracze stosują najczęściej, ponieważ istnieje tutaj najmniejsze prawdopodobieństwo przewagi kasyna. Jest to też dość trudna strategia, ponieważ gracz powinien przewidywać ruchy swoich przeciwników. Tutaj powinien on wcześnie przećwiczyć sobie wszelkie możliwe rozdania kart, lub chociaż większość, ponieważ wszystkich nie sposób jest przewidzieć. Ale warto poznać tę metodę, ponieważ jest ona najbardziej przydatna przy grze w Black Jacka. Choć nie łatwo jest przewidywać czyjeś ruchy, ale należy starać się to robić mniej więcej.

Jak widać BlackJack jest specyficzną grą i wcale nie taką skomplikowaną. Wiadomo jest, aby dobierać odpowiednie strategie i trzymać się ich systematycznie. Jeśli co chwilę będziesz ją zmieniał to nie ma gwarancji sukcesu, a raczej jest większe prawdopodobieństwo twojej przegranej. Wiadomo, że trzeba wszystko wypróbować, ale nie można wszystkiego zmieniać co minutę. Powinno się grać w miarę statecznie, ponieważ wtedy gra wydaje się łatwiejsza.

hazard internetowy