ecopayz hazard bez blokad

Redkings Poker na kasę

A toto i kolejny serwis Redkings Poker na kasę który warto sprawdzić:

Red Kings oferuje to co każdy gracz potrzebuje: dobrą stronę z ogromną ilością informacji, która rozwiewa wszelkie wątpliwości, sporą ilość ciekawych promocji oraz jeden z największych wyborów pokerowych bonusów – dla początkujących i tych bardziej doświadczonych graczy. Dodatkowo depozytorów czeka specjalny freeroll!

Stawki:

Od 0.10/0.10$ Pot limit, 0.05/0.10$ No limit oraz 0.15/0.30 fixed limit do 50/50$ Pot limit, 50/100$ No limit oraz 500/1000$ fixed limit.
Poziom graczy i ilość graczy:

Poziom graczy jest zróżnicowany. Na niskich stawkach możemy napotkać bardzo nieprzewidywalnych graczy, niektórzy z nich wchodzą na stół z minimalnym możliwym buy-inem oczekując na dobre karty. Na wyższych stawkach poziom wzrasta.

Oprogramowanie w Redkings Poker na kasę

Klient pokera nie należy do najmniejszych, na dysku zajmuje ponad 50MB, Jego wielkość przechodzi jednak w bardzo dobrą jakość. Graficznie lobby nie jest zbyt pomysłowe, jednakże stół jest zrobiony bardzo starannie. Tym razem widzimy postaci siedzące przy stole, animacja i dźwięk są również wykonane starannie. W lobby widzimy podział na Cash Games i Tournaments. W obu dalszy podział znajduje się pod zakładkami: wejście do lobby turnieju otwiera się nam w oknie pokera co oszczędza bałaganu na ekranie. Część opcji dostępna jest z rozwijanych menu, kilka zaś takich jak kontakt z supportem czy kasjer pod przyciskami. Gracz raczej nie pogubi się w lobby – wszystkie informacje są tu bardzo czytelne. Minimalne wymagania klienta to Windows 95, ja jednak polecam co najmniej Windows 2000 i w miarę szybki komputer bo na starszych działanie jest nieco niestabilne. Ogólnie jednak klient, który oferuje RedKings jest dobry.
pasek
Oferowane gry w Redkings Poker na kasę

Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
5 Card Stud
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Turnieje wielostolikowe
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi 5% z puli. Maksymalna opłata to 1 lub $. Obowiązuje zasada: „No flop, no drop”. Jeżeli więc rozdanie nie dojdzie do kart wspólnych to opłata nie jest pobierana.
Punkty:

0.1 punktu gracza otrzymuje się każde 0.10 rake’u w grze. Tak więc za rake 1$ wszyscy gracze otrzymają 1 punkt gracza, a za rake 3$ po 3 punkty gracza.

Punkty przyznawane są także za opłaty turniejowe. 5 punktów gracza otrzymuje się za każdego dolara opłaty.
Program Lojalnościowy (VIP)

Możliwość wykorzystania punktów jako wpisowego do turniejów specjalnych.

Inne:

-brak
Sklep VIP:

-brak

Bonusy:

Bonus do 250$ – należy zdobyć 1750 punktów w ciągu 30 dni (gdy depozyt wyniesie 250$). Na 1$ bonusa przypada 7 punktów gracza. Gdy więc złoży on depozyt 100$ musi zdobyć 700 punktów. Kod przy depozycie: hearts250

Bonus do 500$ – w tym bonusie na 1$ przypada 8 punktów gracza. Dla 500$ ilość punktów do zdobycia to 4000. Kod przy depozycie: diamonds50

do 1000$0 dni na wyrobienie bonusa. W nim na 1$ przypada 12 punktów gracza, gdy więc bonus będzie wynosił 1000$ to gracz musi zgromadzić 12000 punktów. Kod przy depozycie: gs1000

Turnieje w Redkings Poker na kasę:

Wiele turniejów z pulą gwarantowaną, z wpisowym rozpoczynającym się od 1,20$.
Freerolle:

W każdą niedzielę wieczorem, turniej dla nowych depozytorów – pula wynosi 100$.
Specjalne Turnieje:

King Of The Hill – jest to cykl turniejów sit&go; w których zwycięzcy poszczególnych rund przechodzą „stopień” wyżej. Wygrana to nie tylko bilet do kolejnego turnieju, ale także pieniądze. Nie da się wejść bezpośrednio do żadnego ze „stopni”, należy spróbować swojego szczęścia w turniejach eliminacyjnych. Na finalistów czekają spore nagrody.

Lucky Dollar – buy-in do tego turnieju to zaledwie 1$, a pula to 2500$! Odbywa się w każdą sobotę o 20:00.

Mad Tilt – szybki turniej z pulą 1000$ lub więcej. Każdy gracz na początek otrzymuje 100 żetonów, a blindy to 10-20!

The Big Deal – gwarantowanwe 100000$ w puli co niedziele. Wpisowe do tego turnieju wynosi 300 + 20$.

Plusy:

-dobre oprogramowanie

-kilka bonusów

-freeroll dla depozytorów
Minusy:

Obsługa strony:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Ongame Network

Sieć: Ongame Network

Kontakt: support@redkings.com

Minimalna wpłata: 20$

hazard internetowy