ecopayz hazard bez blokad

Publikacje brydżowe

Redaktor naczelny miesięcznika “Świat brydża” Władysław Izdebski jest autorem wielu publikacji na temat brydża właśnie. Człowiek z wyższym wykształceniem. Brydżowy arcymistrz. Jego największym sportowym sukcesem było zdobycie Mistrzostwa Australii Par.

Pierwszą książką na temat brydża Władysława Izdebskiego to wydana w 1991 roku “Szkoła licytacji”. Z uwagi na to, że jak sam o sobie mówi – ma duszę nauczyciela, postanowił za pomocą swoich publikacji nauczyć i w miarę przystępny sposób przybliżyć początkującym graczom zasady i zawiłości tej pięknej gry. Nauczać brydża to jego świadomy wybór.
Inne publikacje Izdebskiego na temat brydża to między innymi: “Brydż dla każdego”, “”Brydżowe fortele”, “Nasz wspólny język w praktyce”, “Nowoczesny brydż konwencje”, “Przymusy”, “Przymusy w teorii i praktyce”, “Szkoła brydża podstawowa”, “Sprawdź swój wist”, “Wist od A do Z”, “Współpraca wistujących”, “Brydżowe kroki”, “Nowoczesna licytacja naturalna”, “Szukaj szansy”, “Czy licytujesz wyżej, ekspercie?”

hazard internetowy