ecopayz hazard bez blokad

Prime Poker na prawdziwe pieniądze w Internecie

Prime Poker na prawdziwe pieniądze w Internecie to jeden z ciekawszych pokerów w sieci Ongame. Posiada on bardzo dobre bonusy, znakomity freeroll dla nowych depozytorów oraz możliwość zostania VIP-em. To wszystko na 3 klientach – klasycznym, uruchamianym przez przeglądarkę oraz na telefonie komórkowym.

Stawki:

Od 0.10/0.10$ Pot limit, 0.05/0.10$ No limit oraz 0.15/0.30 fixed limit do 50/50$ Pot limit, 50/100$ No limit oraz 500/1000$ fixed limit.
Poziom graczy i ilość graczy:

Poziom graczy jest zróżnicowany. Na niskich stawkach możemy napotkać bardzo nieprzewidywalnych graczy, niektórzy z nich wchodzą na stół z minimalnym możliwym buy-inem oczekując na dobre karty. Na wyższych stawkach poziom wzrasta.
Oprogramowanie w Prime Poker na prawdziwe pieniądze w Internecie

Do gry poprzez przeglądarkę będzie potrzebna nam zaktualizowana wersja Javy. Grać możemy nie tylko na PC, ale także Mac-u, ucieszą się także ci którzy zrezygnowali z Windowsa na rzecz Linux-a gdyż tez mogą zasiąść do stołów w Prime Poker. Nie wiem czy przy obowiązujących cenach gra w telefonie komórkowym będzie opłacalna, tutaj należało by skorzystać z możliwości kupna pakietu danych. Szkoda, że ta wersja jest dostępna zaledwie na 3 modele telefonów – możemy jednak na stronie zasugerować model na który ma być napisany program. Klasyczna wersja oprogramowania jest właściwie pozbawiona błędów. Gra się bardzo wygodnie, szybko można wyszukać stoliki i turnieje, wejść na turniejowy czat i porozmawiać, wszelakie informacje podane są tu bardzo przejrzyście. Grafika lobby może nie jest bardzo pomysłowa, stół jednak wykonany jest świetnie. Z ciekawszych opcji dostępnych możemy wymienić tworzenie własnych prywatnych stołów.
Oferowane gry przez Prime Poker na prawdziwe pieniądze w Internecie
Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
5 Card Stud
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Turnieje wielostolikowe
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi 5% z puli. Maksymalna opłata to 1 lub $. Obowiązuje zasada: „No flop, no drop”. Jeżeli więc rozdanie nie dojdzie do kart wspólnych to opłata nie jest pobierana.
Punkty:

0.1 punktu gracza otrzymuje się każde 0.10 rake’u w grze. Tak więc za rake 1$ wszyscy gracze otrzymają 1 punkt gracza, a za rake 3$ po 3 punkty gracza.

Punkty przyznawane są także za opłaty turniejowe. 5 punktów gracza otrzymuje się za każdego dolara opłaty.
Program Lojalnościowy (VIP)

Uczestnictwo we freerollach dla VIP-ów.

Zaproszenia na imprezy, turnieje dla VIP-ów.

Lepszą, indywidualną obsługę klienta.

Bonus Prime Doubler przedłużony o 2 miesiące.

Inne:

-brak
Sklep VIP:

-brak
pasek
Bonusy:

100% aż do 500$ – bez kodu, należy ugrać odpowiednią liczbę punktów. 1$ to 10 punktów. Gdy więc złożymy depozyt 20$ to musimy zdobyć 200 punktów.

Prime Doubler – to bonus, który podwaja nasze pokerowe wygrane z zeszłego miesiąca, ale muszą one wynosić minimum 100$. Gdy więc wygramy w danym miesiącu 450$ to na naszym koncie znajdzie się taki bonus, a na jego uwolnienie mamy 2 miesiące. 1$ bonusa to 10 punktów gracza.

Specjal:

-brak
Turnieje:

Wiele turniejów z pulą gwarantowaną, z wpisowym rozpoczynającym się od 1,20$.
Freerolle:

Turniej freeroll dla nowych depozytorów – depozyt minimalny to 10$, ale by zagrać w tym turnieju należy uzbierać 200 punktów gracza.
Specjalne Turnieje:

King Of The Hill – jest to cykl turniejów sit&go; w których zwycięzcy poszczególnych rund przechodzą „stopień” wyżej. Wygrana to nie tylko bilet do kolejnego turnieju, ale także pieniądze. Nie da się wejść bezpośrednio do żadnego ze „stopni”, należy spróbować swojego szczęścia w turniejach eliminacyjnych. Na finalistów czekają spore nagrody.

Lucky Dollar – buy-in do tego turnieju to zaledwie 1$, a pula to 2500$! Odbywa się w każdą sobotę o 20:00.

Mad Tilt – szybki turniej z pulą 1000$ lub więcej. Każdy gracz na początek otrzymuje 100 żetonów, a blindy to 10-20!

The Big Deal – gwarantowanwe 100000$ w puli co niedziele. Wpisowe do tego turnieju wynosi 300 + 20$.
Plusy:

-dobre oprogramowanie

  • stoliki mini

-dobre bonusy

-freeroll dla nowych graczy
Minusy:

pasek

Obsługa strony:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Ongame Network

Sieć: Ongame Network

Kontakt: support@primepoker.com

Minimalna wpłata: 20$

hazard internetowy