ecopayz hazard bez blokad

Polski e-hazard przez Internet i Totalizator Sportowy

W Polsce e-hazard przed Internet został znacznie ograniczony lecz niedługo to sie zniemi bo Totalizator Sportowy Lotto otworzy legalne kasyno i punkt gry z automatami w Polsce. Według przeprowadzonych badań około 700 tysięcy polskich internautów skorzystało z usług firm oferujących internetowy hazard w 2009 roku.

W listopadzie 2009 roku na korzyść internetowych bukmacherów został zmieniony projekt tak zwanej ustawy hazardowej. Bardzo ku temu lobbował lider ludowców Waldemar Pawlak. Nowelizacja ustawy hazardowej dopuszcza teraz możliwość zawierania zakładów wzajemnych oraz reklamowanie swoich usług przez firmy bukmacherskie działające jedynie w Internecie. Dobrze, że hazard online zostanie zalegalizowany. Przyniesie to znaczne wpływy do budżetu naszego państwa. Teraz nie tylko bukmacherzy Internetowi będą czerpać zyski. Niewyobrażalne zyski. Legalizacja hazardu online ma też ten dodatkowy plus, że ludzie którzy padli ofiara oszustw nieuczciwych internetowych bukmacherów, teraz będą mogli zgłaszać swoje krzywdy i dopominać się roszczeń.
Tym bardziej, że coraz częściej organizowanie gier hazardowych w sieci jest dogodne do prania brudnych pieniędzy co jest karygodne.

Obecnie w Polsce istnieje wiele legalnych kasyn, powstają naziemne punkty gier oferowane przez Totalizator Sportowy czyli Lotto. DO gier tych zaliczamy gry na automatach hazardowych typu jednoręki bandyta. Na chwile obecna możemy polecić Ci jedynie Internetowe kasyna online.

hazard internetowy