ecopayz hazard bez blokad

Pacific Poker mobilny

To co bardzo przyciąga graczy do danego roomu to swój własny i niepowtarzalny soft, który oferuje firma. Pacific Poker mobilny postanowił właśnie tak uczynić i oprogramowanie jest naprawdę dobre. To nie wszystko gdyż oferta roomu jest bardzo bogata, oferuje ciekawe bonusy, turnieje oraz klub gracza.

Stawki:

Od 0.02$/0.04$ No limit/Pot Limit/Fixed do 200$/400$ No limit, 250$/500$ Pot limit oraz 200$/400$ fixed.
Poziom graczy i ilość graczy:

Poziom graczy w Pacific Poker jest przeciętny, być może część z nich dopiero „odkryła” pokera grając wcześniej w kasynie. Uwaga ta odnosi się również do wyższych stawek.

Oprogramowanie Pacific Poker mobilny:

Soft jest naprawdę dobry, ale ma też swoje wymagania. Na słabych komputerach lubi się powiesić. Może się tez okazać, że będziecie musieli wyłączyć program antywirusowy by zainstalować pokera, oczywiście nie zawiera on żadnych niebezpiecznych plików. Opisanie wszystkich cech softu Pacific zajęło by zdecydowanie za dużo miejsca, ograniczę się więc do kilku ciekawszych rzeczy. Przede wszystkim wypełniony jest on płynnymi animacjami, które widzimy naciskając przyciski, przeglądając menu gier. Wygląda to naprawdę ładnie, grafika zresztą jest również bardzo dobra. W lobby widzimy podstawowe informacje takie jak stan naszego konta, ilość pieniędzy na stołach. Możemy też szybko przejść do kasyna lub gry w trytraka. Gdy przyjrzymy się liście stołów zauważymy, że w menu widoczny jest też czas, który mamy na podjęcie decyzji na tym danym stole, ilość rozdań, które średnio rozgrywa się tam w ciągu godziny. W wyszukaniu pomoże nam na pewno filtr. Opcje dostępne są poprzez menu widoczne w górnej części lobby. Stół wykonany jest również bardzo dobrze. Ogólnie należy ten soft ocenić bardzo dobrze.

Oferowane gry

Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
5 Card Stud
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Turnieje wielostolikowe
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi od 0 do 10% z puli. Zależny jest od rodzaju stołu (NL, PL, Fixed), ilości graczy i stawek. Rozdanie zostanie uznane za posiadające „raked hand” gdy rake z puli będzie wynosił co najmniej 0.25$.
Punkty:

Punkty otrzymuje się za rozdania w których wystąpił raked hand. Ilość przyznawanych punktów zależy od stawek na których gra osoba, oraz od tego czy jest to No limit/Pot Limit czy Fixed Limit. Punkty otrzymuje się również za opłaty turniejowe.
Program Lojalnościowy (VIP)

Możliwość wykorzystania punktów jako wpisowego do turniejów specjalnych.
Inne:

-brak

Bonusy w Pacific Poker mobilny:

100% do 400$ kod: bez kodu – gdy złożymy nasz depozyt to 25% jego kwoty zostanie nam automatycznie dodane do konta. Kwota ta musi być pózniej obrócona. Pozostałe 75% to bonus uwalniany – za 14 punktów uwalniany jest 1$. Gdy zdobędziemy całość wymaganych punktów bonusowe środki zostaną przelane na nasze konto. Dzięki tej promocji można więc otrzymać aż do 100$ od razu na konto przy maksymalnym depozycie.

Specjal:

-brak
Turnieje:

W Pacific Poker organizowane jest sporo różnych darmowych turniejów. Są tu turnieje dla stałych i nowych graczy, a także dla depozytorów.
Freerolle:

W Pacific Poker organizowane jest sporo różnych darmowych turniejów. Są tu turnieje dla stałych i nowych graczy, a także dla depozytorów.
Specjalne Turnieje:

Turniej z pulą 80000$ – turniej rozgrywany jest w każdą niedzielę, wpisowe wynosi 88+8$.

Plusy:

-bonus dopisywany od razu do stanu konta

-dobry soft

Minusy:

Obsługa strony:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: 888

Sieć: 888

Kontakt: z www + live czat + live czat

Minimalna wpłata: 30$

hazard internetowy