ecopayz hazard bez blokad

Kiedy może zostać unieważniony rzut w grze w kości

W czasie gry w kości niejednokrotnie emocje mogą wziąć górę, stickman wraz z boxmenem mogą coś przeoczyć i wtedy o nieszczęście gotowe. Stąd te parę zdarzeń na które warto zwrócić uwagę, by zabawa nie pozostała zakłócona i nie skończyła się z niesmakiem.

Dlatego powstała lista ściśle obowiązujących zasad, których złamanie może poskutkować unieważnieniem lub powtórzeniem rzutu kośćmi. Podstawową zasadą jest to iż obie kości muszą się odbić od przeciwległej ścianki.

Drugą zasada polega na tym iż rzucający musi mieć obstawiony zakład dont pass line, lub pass Line. Kości nie mogą być wadliwe, ulec zepsuciu, zniszczeniu, mieć jakieś wady – tak brzmi trzecia zasada. Czwarta zasada polega na tym iż kości nie mogą po rzucie zbyt się od siebie oddalić, by krupier mógł je obserwować obie jednocześnie (obawa przed zmiana wyniku na jednej z kości).

Dwie kolejne zasady traktują o podobnej sytuacji, tj. o tym że kości nie mogą wpaść do miski z kościami oraz o tym ,że kości nie mogą wpaść pomiędzy żetony, co zdarza się niezwykle rzadko (krupierzy kładą duży nacisk na porządek na stole), jedynie wtedy gdy któryś z gości zbyt mocno rzuci kośćmi.

Ostatnią zasadą jest to iż rzut zostaje automatycznie unieważniony gdy któraś z kości wypadnie poza stół. Grając w kości pamiętajmy, że kasyna ściśle przestrzegają tych zasad, więc nie warto zaczynać dyskuzji z pracownikami kasyna.

hazard internetowy