ecopayz hazard bez blokad

Mistrzowie Brydża

Amerykańska Liga Brydżowa prowadzi ranking najlepszych graczy w danym roku. W 1992 roku został nim Jeff Meckstroth. Ten znakomity brydżysta wcześniej był golfistą. Od najmłodszych lat pasjonowała go wszelkiego typu rywalizacja i współzawodnictwo.

Grą w brydża zainteresował się jako 9 letni chłopak. Miało to związek z tradycjami rodzinnymi gdyż jego ojciec był graczem turniejowym. Następnym godnym odnotowania mistrzem brydża jest Krzysztof Martens. W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych był ważnym filarem polskiej drużyny. W plebiscycie na najlepszego sportowca 1991 roku zajął 10 miejsce co uważa się za wielki sukces polskiego sportowego brydża. Zmarły w 2007 roku Paul Soloway był również niekwestionowaną gwiazdą brydża. Pięciokrotnie dało mu się zdobyć Bermuda Bowl. Soloway uważany jest za jednego z największych brydżystów wszech czasów. Nękany chorobami walczył i grał do końca.
Często dowożony na turnieje ze szpitali. Całe swoje dorosłe życie poświęcił brydżowi i osiągnął szczyty grając w brydża.

hazard internetowy