ecopayz hazard bez blokad

Lucky Ace Poker karciany

Lucky Ace Poker karciany to jeden z nowszych roomów, działający na licencji firmy 888.com. Jest to firma odpowiadająca m.in. za Pacific Poker. To świetna marka, która może zapewnić Wam 100% bezpieczeństwo, wygodę gry i obsługę na najwyższym poziomie. Bardzo interesująco wygląda oferta Lucky Ace

czeka na Was bardzo dobry bonus. Na pewno będziecie też zadowoleni z oprogramowania.
Stawki:

Od 0.02$/0.04$ No limit/Pot Limit/Fixed do 200$/400$ No limit, 250$/500$ Pot limit oraz 200$/400$ fixed.
Poziom graczy i ilość graczy:

Poziom graczy w Lucky Ace Poker karciany jest przeciętny, być może część z nich dopiero „odkryła” pokera grając wcześniej w kasynie. Uwaga ta odnosi się również do wyższych stawek.

Oprogramowanie

Oprogramowanie, które oferuje Lucky Ace jest bardzo interesujące. Przede wszystkim działa poprawnie, dość szybko, nie obciąża za bardzo systemu. Jego funkcjonalność stoi na wysokim poziomie. Nie warto wymieniać tu opcji, są dobrze widoczne i żadnych nie brakuje. Wygląd również prezentuje się nieĄle. Kolorystka menu jest bardzo dobra, szczególnie dobre jest tu wyróżnienie nazwa turniejów w kilku kolorach. Wygląd stolika jest niezły. Gwarantuje, że szukając stołów czy turniejów się nie pogubicie. Jedynym brakiem, który daje się tu trochę we znaki jest nieobecność jakiegoś wskaĄnika wyrobienia bonusa. Tak poza tym myślę, że jest to jeden z lepszych sortów dostępnych na rynku. Warto tu dodać, że na stronie tego roomu soft opisany jest bardzo dokładnie, pod kątem konfiguracji i wyglądu. Dowiadujemy się stamtąd np. gdzie możemy wyłączyć czy włączyć informacje wyświetlane na stoliku, opisana jest legenda wszystkich oznaczeń używanych w lobby, jakie opcje są dostępne. Warto na to zerknąć zanim zagramy.
pasek
Oferowane gry

Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
5 Card Stud
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Turnieje wielostolikowe
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi od 0 do 10% z puli. Zależny jest od rodzaju stołu (NL, PL, Fixed), ilości graczy i stawek. Rozdanie zostanie uznane za posiadające „raked hand” gdy rake z puli będzie wynosił co najmniej 0.25$.
Punkty:

Punkty otrzymuje się za rozdania, w których wystąpił raked hand. Ilość przyznawanych punktów zależy od stawek na których gra osoba, oraz od tego czy jest to No limit/Pot Limit czy Fixed Limit. Punkty otrzymuje się również za opłaty turniejowe.
Program Lojalnościowy (VIP)

Możliwość wykorzystania punktów jako wpisowego do turniejów specjalnych.
Inne:

-brak
pasek
Bonusy:

100% do 400$ kod: pokerzyści – gdy złożymy nasz depozyt to 25% jego kwoty zostanie nam automatycznie dodane do konta. Kwota ta musi być później obrócona. Pozostałe 75% to bonus uwalniany – za 14 punktów uwalniany jest 1$. Gdy zdobędziemy całość wymaganych punktów bonusowe środki zostaną przelane na nasze konto. Dzięki tej promocji można więc otrzymać aż do 100$ od razu na konto przy maksymalnym depozycie.

Specjal:

-brak
Turnieje:

Wiele turniejów z pulą gwarantowaną, z wpisowym rozpoczynającym się od 1,10$.
Freerolle w Lucky Ace Poker karciany:

W Lucky Ace Poker organizowane jest sporo różnych darmowych turniejów. Są tu turnieje dla stałych i nowych graczy, a także dla depozytorów.
Specjalne Turnieje:

Turniej z pulą 80000$ – turniej rozgrywany jest w każdą niedzielę, wpisowe wynosi 88+8$.

Turniej dla nowych depozytorów – w puli 3500$
Plusy:

-bonus

-dobry soft

-niski poziom graczy
Minusy:

Obsługa strony:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: 888

Sieć: 888

Kontakt: support@LuckyAcePoker.com + live czat

Minimalna wpłata: 30$

hazard internetowy