ecopayz hazard bez blokad

Littlewoods Poker przez sieć Internet

Kolejny pokój pokerowy to Littlewoods Poker przez sieć Internet

Wchodząc na stronę tego roomu, aż prosi się by było trochę więcej ciekawych promocji związanych właśnie z Littlewoods Poker przez sieć Internet, a nie całą siecią. Szkoda, bo strona WWW tego roomu jest naprawdę dobra – mamy tu pokerowe artykuły, strategie, bloga.

Możemy też zanim zagramy wybrać jeden z 2 sposobów prezentacji oprogramowania – za pomocą dema lub opisów na pod stronach.
Stawki:

Od 0.03/0.06Ł do 25/50$ i 100/200Ł No limit, 0.15/0.30Ł do 5/10Ł Pot limit, oraz 0.15/0.30$ do 150/300$.
Poziom graczy i ilość graczy:

Poziom graczy na niskich stawkach nie jest zbyt wysoki, często wchodzą na stół z jednym buy-inem by po stracie części wejść za wszystko, na średnich i wyższych stawkach nie ma niestety dużej ilości osób, ale pokerzyści tam grający wykazują się większą rozwagą.
Oprogramowanie

Zacznę od grafiki. Stół wykonany jest całkiem nieźle, ale w lobby brakuje jakichś dodatkowych elementów, które nieco cieszyły by oczy. Grafika nie jest jednak najważniejsza. Oprogramowania chodzi dość dobrze, gra się miło, brakuje kilku mniej ważnych opcji, ale za to mamy inne, ciekawsze. Taką jest na pewno przegląd kluczowych rozdań, który wyświetla się nam po turnieju. Druga interesującą opcją jest możliwość gry aż na 9 lub 12 stolikach naraz co dla wyrabiających dużo bonusów będzie dobrą wiadomością. Podział gier w lobby jest dość jasny, choć zamiast ikon charakterystycznych dla sieci turniejów wolałbym oddzielne menu. Ze względu na grę w 3 walutach można się przy wyszukiwaniu troszeczkę pogubić. Ogólnie więc soft ma swoje dobre strony, które przeważają nad małymi wadami, obawiam się jednak, że nie każdy go polubi.
pasek
Oferowane gry

Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
5 Card Stud
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Turnieje wielostolikowe
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi 5% z puli. Nie jest to jednak więcej niż 3 lub 5 funtów. Jeżeli rozdanie nie doszło nawet do kart wspólnych to rake nie jest pobierany.
Punkty:

Przyznawane są za rozdania w których rake wyniósł co najmniej 25 centów (w walucie stołu). Za rozdanie z rake pomiędzy 25 a 99 centów dostajemy 0.25 punktu. Za rake większy niż 1 – 1 punkt. Za każdego 1$Ł//€ opłat turniejowych otrzymamy 3 punkty.
Program Lojalnościowy (VIP)

-brak
Inne:

-brak

Bonusy:

Bonus aż do 100Ł – jest to bonus do którego nie musimy składać depozytu, ale jego wymogi co do ilości punktów są odpowiednio wyższe.

Monthly Madness – również do 100Ł. Za 375 gracz otrzyma 25Ł, za kolejne 375 otrzyma ponownie 25Ł, gdy zaś następnie 750 MPP otrzyma jeszcze 50Ł.

Specjal:

-brak
Turnieje:

Wiele turniejów z pulą gwarantowaną, z wpisowym rozpoczynającym się od 1,10$.
Freerolle dostępne w Littlewoods Poker przez sieć Internet:

Freerolle: 2 razy dziennie z pulą 100$. Gra ponad tysiąc osób.

Specjalne Turnieje:

HeadHunters- z wpisowym zaczynającym się od 2 funtów. 50% wpisowego wędruje do puli rozprowadzonej pomiędzy najlepszych graczy, 50% to wartość „głowy” gracza. Każdy gracz warty jest określoną kwotę, którą otrzymuje przeciwnik za jego wyeliminowanie, tym samym zwiększając wartość swojej głowy. Wartość ta zależna jest też od rankingu.

Holdem Blackjack – popularne oczko z zasadami licytacji jak w pokerze. Oferowane poprzez gry stolikowe, turnieje sit&go; oraz MTT.

Turnieje kwalifikacyjne za punkty MPP do Caribbean Poker Classic 2007 – codzienne satelity na wyższe poziomy. Gracz może rozpocząć swój udział od poziomu 1 MPP, 20 MPP itd. Najlepsi otrzymają specjalne pakiety turniejowe.
pokerroom
Plusy:

-ciekawe bonusy

-ładana strona

-mini stoliki
Minusy:

-brak promocji, dodatkowych ofert

Obsługa strony:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Cryptologic

Sieć: Cryptologic

Kontakt: support@littlewoodspoker.com

Minimalna wpłata: 20$

hazard internetowy