ecopayz hazard bez blokad

Legalny Poker Loco

Legalny Poker Loco to dosc start pokój pkerowy

Oferta tego poker roomu jest bardzo bogata w bonusy, ponieważ mamy tu nie tylko bonusy od depozytu, ale także miesięczne bonusy freeload. To za pewnie duży plus, gdyż sił swoich mogą tu spróbować gracze mniej doświadczeni (dla nich jest szkoła pokerowa na stronie) oraz ci, którzy polują na dobre bonusy.

Stawki:

Od 0.10/0.10$ Pot limit, 0.05/0.10$ No limit oraz 0.15/0.30 fixed limit do 50/50$ Pot limit, 50/100$ No limit oraz 500/1000$ fixed limit.
Poziom graczy i ilość graczy:

Poziom graczy jest zróżnicowany. Na niskich stawkach możemy napotkać bardzo nieprzewidywalnych graczy, niektórzy z nich wchodzą na stół z minimalnym możliwym buy-inem oczekując na dobre karty. Na wyższych stawkach poziom wzrasta.
Oprogramowanie

Mimo, że minimalne wymagania klienta pokera są bardzo niskie jak na dzisiejsze standardy (dziś wiele roomów działa już tylko na Windows 2000 i Xp) to jednak trzeba graczom polecić by do gry użyli nowszych komputerów. Na systemie Windows 98 mogą wystąpić drobne błędy (program próbuje zrobić update pliku, którego nie robi) polegające na zwalnianiu czy wyłączaniu się okna ze stołem. Jednak już na nowocześniejszym sprzęcie poker chodzi bardzo dobrze. Opcji nie jest wiele więc gracz nie powinien się tu pogubić. Informacje i rozmieszczenie stołów i turniejów jest na tyle przejrzyste, że obsługa klienta jest bardzo prosta, szybko odnajdujemy to co nas interesuje. Grze towarzyszy starannie wykonana grafika, dynamizm gry jest jednak nieco mniejszy niż u konkurencji. Ogólnie jednak soft należy ocenić dobrze.
Oferowane gry

Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
5 Card Stud
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Turnieje wielostolikowe
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi 5% z puli. Maksymalna opłata to 1 lub $. Obowiązuje zasada: „No flop, no drop”. Jeżeli więc rozdanie nie dojdzie do kart wspólnych to opłata nie jest pobierana.
Punkty:

0.1 punktu gracza otrzymuje się każde 0.10 rake’u w grze. Tak więc za rake 1$ wszyscy gracze otrzymają 1 punkt gracza, a za rake 3$ po 3 punkty gracza.

Punkty przyznawane są także za opłaty turniejowe. 5 punktów gracza otrzymuje się za każdego dolara opłaty.
Program Lojalnościowy (VIP)

Specjalne bonusy przyznawane częściej do tego o niższych wymaganiach punktowych. Lepszy i szybszy dostęp do supportu.

Inne:

-brak
Sklep VIP w legalny Poker Loco:

-brak
pasek
Bonusy:

Bonusy 50, 100, 250, 500, 1000$ – każdy z nich dla jednego dolara wymaga zdobycia 10 punktów gracza. Kwota bonusa wypłacana jest w całości, a miłym dodatkiem jest ticket do turnieju freezout, który dostajemy tuz po wyrobieniu bonusa. Bonusy freeload – od 50 do 1000$. Każdy wymaga wyrobienia w całości, dla przykładu bonus w wysokości 50$ będzie wymagał 500 punktów, a bonus 1000$ będzie wymagał 10000 punktów.

Specjal Legalny Poker Loco:

Buy Tournament Tickets – zakup ticketów turniejowych za punkty.
Turnieje:

Wiele turniejów z pulą gwarantowaną, z wpisowym rozpoczynającym się od 1,20$.
Freerolle:

6 x 50$ Freerolle każdego tygodnia.
Specjalne Turnieje:

King Of The Hill – jest to cykl turniejów sit&go; w których zwycięzcy poszczególnych rund przechodzą „stopień” wyżej. Wygrana to nie tylko bilet do kolejnego turnieju, ale także pieniądze. Nie da się wejść bezpośrednio do żadnego ze „stopni”, należy spróbować swojego szczęścia w turniejach eliminacyjnych. Na finalistów czekają spore nagrody.

Lucky Dollar – buy-in do tego turnieju to zaledwie 1$, a pula to 2500$! Odbywa się w każdą sobotę o 20:00.

Mad Tilt – szybki turniej z pulą 1000$ lub więcej. Każdy gracz na początek otrzymuje 100 żetonów, a blindy to 10-20!

The Big Deal – gwarantowanwe 100000$ w puli co niedziele. Wpisowe do tego turnieju wynosi 300 + 20$.
pokerroom
Plusy:

-dobre oprogramowanie

  • stoliki mini

-duży wybór bonusów
Minusy:

Obsługa strony legalny Poker Loco:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Ongame Network

Sieć: Ongame Network

Kontakt: ze strony www

Minimalna wpłata: 20$

hazard internetowy