ecopayz hazard bez blokad

Interwetten Poker hazardowy

Interwetten Poker hazardowy znany jest przede wszystkim z serwisu bukmacherskiego. Oferuje on już znacznie więcej bo także kasyno, pokera oraz gry. Pokerowa ofertę obfituje w bonusy i ciekawe oferty, co zapewne przyciągnie graczy.

Stawki w Interwetten Poker hazardowy:

Od 0.10/0.10$ Pot limit, 0.05/0.10$ No limit oraz 0.15/0.30 fixed limit do 50/50$ Pot limit, 50/100$ No limit oraz 500/1000$ fixed limit.
Poziom graczy i ilość graczy:

Poziom graczy jest zróżnicowany. Na niskich stawkach możemy napotkać bardzo nieprzewidywalnych graczy, niektórzy z nich wchodzą na stół z minimalnym możliwym buy-inem oczekując na dobre karty. Na wyższych stawkach poziom wzrasta.

Oprogramowanie

To co przede wszystkim świadczy o dobrym oprogramowaniu to na pewno jego szybkość, stabilność i wygoda gry. Tu spotykamy wszystkie te cechy. Poker mimo sporych rozmiarów działa szybko, podczas użytkowania w ogóle się nie wiesza, a wygodę grę podnoszą takie czynniki jak ładna grafika, możliwość zmian niektórych opcji oraz łatwość wyszukiwania gier. Tu oczywiście to wszystko jest dostępne. Trochę brakuje podziału gier na stawki, co dla odmiany ma konkurencja, ale nie ma tu aż takiej ilości stołów by gracz zagubił się w poszukiwaniach.

Oferowane gry w Interwetten Poker hazardowy

Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
5 Card Stud
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Turnieje wielostolikowe
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi 5% z puli. Maksymalna opłata to 1 lub $. Obowiązuje zasada: „No flop, no drop”. Jeżeli więc rozdanie nie dojdzie do kart wspólnych to opłata nie jest pobierana.
Punkty:

0.1 punktu gracza otrzymuje się każde 0.10 rake’u w grze. Tak więc za rake 1$ wszyscy gracze otrzymają 1 punkt gracza, a za rake 3$ po 3 punkty gracza.

Punkty przyznawane są także za opłaty turniejowe. 5 punktów gracza otrzymuje się za każdego dolara opłaty.
Program Lojalnościowy (VIP) w Interwetten Poker hazardowy

-brak

Inne:

-brak
Sklep VIP:

-brak

Bonusy:

100% przy zapisie – do kwoty 500$. Za każdego bonusowego dolara należy zdobyć 10 punktów.

20% przy zapisie – do kwoty 100$. Za każdego bonusowego dolara należy zdobyć 10 punktów.

Bonus double-up – przy minimalnym depozycie 50 a max 250$. Gracz musi grać na real money i w ciągu 14 dni podwoić kwotę bonusa poprzez wygrane. Wtedy otrzyma dodatkowe 20% za depozyt. Gdy jednak przegra depozyt to otrzyma 10% jego wartości.

Turnieje:

Wiele turniejów z pulą gwarantowaną, z wpisowym rozpoczynającym się od 1,20$.
Freerolle:

IWP Freeroll – dostępnych jest dla wszystkich graczy Interwetten. 1$ wygrany w takim turnieju wymaga 4 punktów gracz by został uwolniony.
Specjalne Turnieje:

King Of The Hill – jest to cykl turniejów sit&go; w których zwycięzcy poszczególnych rund przechodzą „stopień” wyżej. Wygrana to nie tylko bilet do kolejnego turnieju, ale także pieniądze. Nie da się wejść bezpośrednio do żadnego ze „stopni”, należy spróbować swojego szczęścia w turniejach eliminacyjnych. Na finalistów czekają spore nagrody.

Lucky Dollar – buy-in do tego turnieju to zaledwie 1$, a pula to 2500$! Odbywa się w każdą sobotę o 20:00.

Mad Tilt – szybki turniej z pulą 1000$ lub więcej. Każdy gracz na początek otrzymuje 100 żetonów, a blindy to 10-20!

The Big Deal – gwarantowane 100000$ w puli co niedziele. Wpisowe do tego turnieju wynosi 300 + 20$.

Plusy:

-dobre oprogramowanie

  • stoliki mini

-duży wybór bonusów
Minusy:

pasek

Obsługa strony:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Ongame Network

Sieć: Ongame Network

Kontakt: service.pl@interwetten.com

hazard internetowy