ecopayz hazard bez blokad

Historia gry bakarat

Przyjmuje się, że bakarat powstał w średniowieczu. Sama nazwa oryginalnie pisana baccarat z języka włoskiego, dosłownie przetłumaczona na nasz język znaczy zero. Oczywiście nazwa jest związana z zasadami gry,

gdyż w bakaracie, w odróżnieniu od wielu gier karcianych, punktacja dla wszystkich figur oprócz asa oraz dla dziesiątki równa jest zero. Za czasów gdy Francją rządził król Karol, został wprowadzony zakaz gry. Pomimo tego bakarat cieszył się z zamiłowania jakim darzyło go francuska arystokracja.

Gra bakarat po swoim początkowym sukcesie zniknęło na pewien czas z europejskich salonów. Po pewnym czasie pojawiła się w Ameryce, by na nowo odrodzić się w szaleństwie jakim stał się hazard. Doczekała się wzięcia udziału w powieści i była również pokazywana na dużym ekranie. Niektórzy nazywają ją bondowską grą. Jest to spowodowane tym, że hazardowa gra bakarat, była jedną z ulubionych gier hazardowych Jamesa Bonda. W bakarat ten wspaniały bohater i idol wielu ludzi grał między innymi w powieści „Casino Royale” autorstwa Iana Fleminga, która doczekała się ekranizacji.

hazard internetowy