ecopayz hazard bez blokad

Hey Poker na żetony

Kolejnie opiszemy Hey Poker na żetony

W opisie firmy możemy znaleźć słowa mówiące, że Hey poker jest wyjątkowy nie tylko z powodu wyboru gier (co jest oczywiście prawdą), ale także oferuje sklep VIP z dużą różnorodnością nagród (to też prawda).

Myślę, że spokojnie można tu dodać również dwie bardzo ciekawe rzeczy: możliwość gry w przeglądarce i komórce oraz kasyno dostępne dla graczy.
Stawki:

Od 0.10/0.10$ Pot limit, 0.05/0.10$ No limit oraz 0.15/0.30 fixed limit do 50/50$ Pot limit, 50/100$ No limit oraz 500/1000$ fixed limit.
Poziom graczy i ilość graczy:

Poziom graczy jest zróżnicowany. Na niskich stawkach możemy napotkać bardzo nieprzewidywalnych graczy, niektórzy z nich wchodzą na stół z minimalnym możliwym buy-inem oczekując na dobre karty. Na wyższych stawkach poziom wzrasta.

Oprogramowanie w Hey Poker na żetony

Klient pokera przygotowany jest bardzo dobrze. Nie należy do najmniejszych jeżeli chodzi o rozmiar na dysku, ale wielkość rekompensowana jest w jakości. Program działa bardzo szybko, jest stabilny, gra jest więc wygodna. Wybór opcji nie jest bardzo duży, ale każdy gracz znajdzie tu to co potrzeba. Ciekawym dodatkiem jest czat dla graczy – w innych roomach możemy rozmawiać tylko na stole, a tu w lobby (także turniejowym). Gdy zechcemy wejść do turnieju to ten otwiera nam się w tym samym oknie co poker, co oszczędza nieco miejsca. Grafika nie jest zbyt różnorodna, ale wygląda elegancko – najlepiej prezentuje się stół i postaci graczy.
pasek
Oferowane gry w Hey Poker na żetony

Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
5 Card Stud
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Turnieje wielostolikowe
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi 5% z puli. Maksymalna opłata to 1 lub $. Obowiązuje zasada: „No flop, no drop”. Jeżeli więc rozdanie nie dojdzie do kart wspólnych to opłata nie jest pobierana.
Punkty:

0.1 punktu gracza otrzymuje się każde 0.10 rake’u w grze. Tak więc za rake 1$ wszyscy gracze otrzymają 1 punkt gracza, a za rake 3$ po 3 punkty gracza.

Punkty przyznawane są także za opłaty turniejowe. 5 punktów gracza otrzymuje się za każdego dolara opłaty.
Program Lojalnościowy (VIP)

-brak

Inne:

-brak
Sklep VIP:

W sklepie dostępna jest szeroka gama ciekawych towarów. Mamy tam m.in: zegarki, ubrania, sprzęt komputerowy, gry, płyty DVD, aparaty cyfrowe i wiele innych.

Bonusy:

100% do 1000$ – obrót 10x (zdobycie odpowiedniej liczby VIP). Na 1$ przypada 10 punktów gracza. Po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów bonus zostanie uwolniony w ciągu godziny.

Turnieje:

Wiele turniejów z pulą gwarantowaną, z wpisowym rozpoczynającym się od 1,20$.
Freerolle w Hey Poker na żetony:

-brak
Specjalne Turnieje:

King Of The Hill – jest to cykl turniejów sit&go; w których zwycięzcy poszczególnych rund przechodzą „stopień” wyżej. Wygrana to nie tylko bilet do kolejnego turnieju, ale także pieniądze. Nie da się wejść bezpośrednio do żadnego ze „stopni”, należy spróbować swojego szczęścia w turniejach eliminacyjnych. Na finalistów czekają spore nagrody.

Lucky Dollar – buy-in do tego turnieju to zaledwie 1$, a pula to 2500$! Odbywa się w każdą sobotę o 20:00.

Mad Tilt – szybki turniej z pulą 1000$ lub więcej. Każdy gracz na początek otrzymuje 100 żetonów, a blindy to 10-20!

The Big Deal – gwarantowanwe 100000$ w puli co niedziele. Wpisowe do tego turnieju wynosi 300 + 20$.

Plusy:

-dobre oprogramowanie

  • stoliki mini

-duży bonus
Minusy:

Obsługa strony:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Ongame Network

Sieć: Ongame Network

Kontakt: support@heypoker.com

Minimalna wpłata: 20$

hazard internetowy