ecopayz hazard bez blokad

Hazard problemem nieletnich

Ogromnie ważnym problemem współczesnego świata, często niesłusznie ignorowanym, jest nałogowe uprawianie hazard wśród dzieci. Niby hazard wśród nieletnich jest w naszym kraju zabroniony. W związku z tym nie istnieją też statystyki które by odzwierciedlały skalę problemu jakim jest hazard – nikt o to nie zadbał.

A tymczasem z roku na rok przybywa coraz więcej nałogowych nieletnich hazardzistów. Nadal w Polsce fikcyjny jest zakaz hazardu nieletnim. Oddają się oni swoim pasjom w lokalach z automatami do gry gzie robią to zupełnie bezkarni. Dużą rolę odgrywa też brak zainteresowania rodziców czym zajmują się ich pociechy i na co przeznaczają swoje kieszonkowe. Właściciele salonu gier są zobowiązani do pilnowania by nieletni nie grali na automatach. Niestety dla nich bardziej liczy się zysk który dzięki graczom mogą osiągnąć.
Dlatego nie liczą się z ewentualnością konsekwencji prawnych. Nieletni uprawiający i uzależnieni od hazardu powinni zasięgnąć porad specjalisty gdyż nałóg ten może zaważyć na ich dorosłym życiu.

hazard internetowy