ecopayz hazard bez blokad

Hazard na pieniądze

Niebezpieczeństwo, Ryzyko to w dokładnym angielskim tłumaczeniu oznacza słowo hazard i bardzo trafnie oddaje jego charakter. Hazard na pieniądze to cos co wciaga. Obecny od zawsze, towarzyszył człowiekowi już w starożytnych cywilizacjach. Współcześnie od lat 70 widzimy zdecydowany jego rozkwit co jest zauważalne w krajach zachodnich.

Niekwestionowaną stolicą hazardu jest Las Vegas nazywany przez niektórych miastem hazardu. Kiedyś taką stolicą hazardu było Monte Carlo w Monako. Hazard to przede wszystkim pieniądze. Wielkie pieniądze. Państwa nauczyły się czerpać z niego pożytek nakładając na niego podatek. Wszelkie wpływy z tych podatków zasilają Skarb Państwa i są wykorzystywane na rozwój sportu. Według danych statystycznych najwięcej w Europie na hazard wydają Francuzi, Niemcy i Brytyjczycy.
Prognozowany obrót wszystkich kasyn na całym świecie w roku 2009 to zawrotna suma 100 milionów dolarów. W naszym kraju w roku 2006 dzięki hazardowi budżet państwa wzbogacił się o 805 milionów złotych co stanowi sporą sumę. Juz teraz możesz zobaczyć co to Hazard na pieniądze w Internecie.

hazard internetowy