ecopayz hazard bez blokad

Hansa Poker przez telefon

Hansa Poker przez telefon jest częścią firmy Hansa Gaming. Oferuje nam ona między innymi zakładay bukmacherskie, kasyno oraz poker. Firma należy do dwóch innych – B.N. NV i B.I.S Ltd, których siedziba mieści się na Maurtiusie i holenderskich Antyllach. Gracz ma więc w czym wybierać, a czekają go jeszcze interesujące bonusy.

Stawki:

Począwszy od 0.02/0.04$ limit/no limit aż do 50/100$ pot limit, 100/200$ no limit oraz 200/400$ limit. Stoły o najniższych stawkach są wręcz przepełnione w ciągu dnia, natomiast grających na wyższych stawkach nie zadowoli fakt, że na stołach powyżej 20/40$ jest mało graczy.
Poziom graczy i ilość graczy:

W całej sieci iPoker jest około 25 tysięcy gracz, oraz około 15 tysięcy graczy turniejowych. Przeważają gracze przeciętni, na niższych stawkach poziom jest średni, przemieszany z niskim.
Oprogramowanie

Przed instalacja wybieramy język – angielski albo chiński. Szkoda, że są zaledwie dwa. Soft nie zajmuje zbyt wiele na dysku. Jego wykonanie graficznie jest dość ładne, kolory zielono-niebieski tworzą przyjemna dla oka połączenie, choć dla niektórych mogą być zbyt szare. Program każdemu się spodoba, działa bezproblemowo. Czasem mogą się zdarzyć małe przestoje w połączeniu, ale jest to rzadkie. Trochę szkoda, że brakuje live-chata. W zamian na stronie mam szereg adresów e-mail gdzie pracownicy firmy chętnie pomogą namw rozwiązaniu problemów. Strona wykonana jest schludnie, są na niej wszystkie potrzebne informacje – turnieje, kasjer, szkoła pokerowa, pomoc itd. Tu oprócz języka angielskiego i chińskiego jest jeszcze rosyjski.

Oferowane gry
Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
7 Card Stud Hi/Lo
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Tournaments
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi od 0% do 5%, jednakże nie więcej niż 3$. Gdy rozdanie nie dojdzie do kart wspólnych (flop) to rake nie jest pobierany.
Punkty:

1 punkt jest przyznawany za rozdanie z którego rake wyniósł pomiędzy 0.25$ a 0.50$. Maksymalna ilość punktów za jedno rozdanie to 8, przyznawane są one graczom gdy rake wyniósł 2.01$ lub więcej. Za każde 1$ opłat turniejowych przyznawane jest 8 punktów.

Istnieje kilka poziomów VIP. To na którym jest gracz zależne jest od ilości punktów, które zdobył w poprzednich miesiącach. Awans na wyższy poziom VIP daje graczowi możliwość szybszego zodbywania punktów, które może wykorzystać płacąc wpisowe do turniejów lub jeśli jest taka możliwość wymienić na nagrody.
Inne:

Darmowe zakłady dla 20-stki graczy najlepszych pod względem rake w danym tygodniu. Darmowe zakłady za wygranie turnieju Sit&go.;

Bonusy w Hansa Poker przez telefon:

Bonus Reload 200% – do kwoty 200$. 5$ za każde 600 punktów

Bonus od pierwszego depozytu – 100% do 600$. Warunki j/w.
Turnieje:

Wiele turniejów z pulą gwarantowaną, z wpisowym rozpoczynającym się od 1$.
Freerolle:

Z pulą 100$ ( ilość graczy 1000) – 2 razy dziennie o godz. 12:00 oraz 18:50 (początkujący)

Z pulą 50$ – ( ilość graczy 1000) – 3 razy dziennie o godz. 12:30, 13:00 (początkujący) oraz o godzinie 0:20 (początkujący). Gracz może uczestniczyć w 4 freerollach dla początkujących w czasie 7 dni.
Specjalne Turnieje w Hansa Poker przez telefon:

  1. Turnieje eliminacyjne do Golden Sands Poker Festival (buy-iny pierwszego etapu od 1,10$)

  2. Turnieje eliminacyjne do Australian Open (buy-iny od 3,30$)

  3. Turnieje eliminacyjne do World Series of Poker Europe (od 8,8$)

  4. Turnieje eliminacyjne do Montecarlo Tournaments (od 11$)

  5. Turnieje Jackpot Sit&go; (cała sieć) – są to turnieje za wygranie, których można zgarnąć tzw jackpot – trzeba jednak wygrac kilka razy. Buy-iny począwszy od 2,4$ aż do 50$.
    pokerroom
    Plusy:

-darmowe zakłady dla najlepszych

-interesujące bonusy od depozytu

-przejrzysty układ menu

-ogromna ilość gier do wyboru
Minusy:

-mała liczba darmowych turniejów, posiadają one mała pulę gwarantowaną
pasek

Obsługa strony:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: PlayTech

Sieć: iPoker

Kontakt: info@24hrpokerhelp.com + live czat

Minimalna wpłata: 20$

hazard internetowy