ecopayz hazard bez blokad

Forum pokerowe po polsku www.pokertexas.pl

Forum pokerowe po polsku www.pokertexas. pl – jest to dość młode forum, istniejące od 2007 roku, ale już posiada ponad 1700 zarejestrowanych użytkowników, 280 wątków na które składa się ponad 1400 postów (stan maj 2009). Forum dzieli się na 5 głównych dyskusji, które dalej dzielą się na pod – dyskusje. I tak na forum mamy następujące dyskusje:

Poker ogólnie – czyli wszystko o pokerze wiadomości i ciekawostki. Znajdują się tu pod – dyskusje: poker news, artykuły, blogi pokerowe, bad beaty (pechowe rozdania i spektakularne porażki), nasze sukcesy (sukcesy Polaków w pokerze), poker na ekranie i dyskusja na temat związków pokera z prawem.
Poker online – czyli wszystko o pokerze w Internecie. W pokerze online znajdziemy: poker rooms (miejsca w Internecie gdzie można zagrać w pokera), promocje, freerolle, satelity, finanse i pomocne programy (programy które pozwalają na analizę rozdań pokerowych).
Poker live – turnieje pokera organizowane w tradycyjnych miejscach. Dyskusja poker live dzieli się na pod – dyskusje: poker w twoim mieście, turnieje za granicą, imprezy ogólnopolskie, turniejowe kontrowersje ( dyskusje na temat sytuacji spornych w pokerze).
Strategia – porady, analizy rozdań, problemy pokerowe. W tym dziale możemy znaleźć pod – dyskusje: analizy rozdań, poker turniejowy texas holdem, cash games texas holdem (czyli jak zwiększać zyski na stolikach pokerowych gdzie gra się na prawdziwe pieniądze), omaha i omaha high low, inne gry (czyli pozostałe odmiany pokera), dla początkujących.
Hyde Park – są tu poruszane problemy nie związane z pokerem. I tak mamy tu następujące pod – dyskusje: sport i bukmacherzy, kasyno, humor, inne (wszystko co nie pasuje powyżej).
hazard internetowy