ecopayz hazard bez blokad

Chili Poker online serwis hazardowy

Chili Poker online serwis hazardowy to room stworzony przez grupę szwedzkich entuzjastów tejże pięknej gry. Twórcy na swej stronie przedstawiają nam swoją wizję pokera, cele i swoje doświadczenie w branży. Piszą oni, że po stworzeniu kilku znanych w sieci stron zdecydowali się na inwestycję w internatowy hazard.

Co ciekawe na stronie mam dokładnie opisane z jakich firm składa się cała ta kompania. Jeżeli przyjrzymy si e temu pokerowi to można śmiało stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych w sieci iPoker.
Stawki:

Począwszy od 0.02/0.04$ limit/no limit aż do 50/100$ pot limit, 100/200$ no limit oraz 200/400$ limit. Stoły o najniższych stawkach są wręcz przepełnione w ciągu dnia, natomiast grających na wyższych stawkach nie zadowoli fakt, że na stołach powyżej 20/40$ jest mało graczy.
Poziom graczy i ilość graczy:

W całej sieci iPoker jest około 25 tysięcy gracz, oraz około 15 tysięcy graczy turniejowych. Przeważają gracze przeciętni, na niższych stawkach poziom jest średni, przemieszany z niskim.

Oprogramowanie w Chili Poker online

Najpierw jeszcze parę słów o stronie. Rejestrujemy się właśnie przez nią. Jest ona dość dobrze rozbudowana, dodatkowo dostępna w kilku językach. Chociaż nie ma polskiego to mamy podany numer telefonu pod którym zastaniemy polski support. Za to Chili Poker ma od nas wielkiego plusa! Na stronie możemy też przejść do kasyna. Lobby pokera utrzymane jest w kolorystyce podobnej do strony – jest to połączenie koloru fioletowego i zielonego, wygląda bardzo estetycznie i ciekawie. To nie jedyne co wyróżnia soft – oprócz przycisków, które znamy z tego oprogramowania, możemy kliknąć na flagę u dołu ekranu – to otworzy stronę w wybranym kolorze. U góry zaś dostępny jest live-chat oraz opcja, która otworzy nam np Outlooka by wysłać e-mail do supportu. Obok widzimy serię flag i numery telefonów do supportu – te wszystkie dodatki powodują, że soft ten jest jeszcze przyjemniejszy w obsłudze. Nie ma też problemów z działaniem. Ogólnie soft jest bardzo dobry.
pasek
Oferowane gry w Chili Poker online serwis hazardowy

Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
7 Card Stud Hi/Lo
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Tournaments
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi od 0% do 5%, jednakże nie więcej niż 3$. Gdy rozdanie nie dojdzie do kart wspólnych (flop) to rake nie jest pobierany.
Punkty:

Gdy rake wynosi 0.25$ – 0.50$ to gracze otrzymują 1 punkt. Gdy rake wynosi 0.51$ – 1$ – 2 punkty. 8 punktów to maksymalna ilość za jedno rozdanie – gdy rake wyniesie ponad 2.01$. 1$ opłat turniejowych to 20 punktów.
Program VIP:

Istnieje kilka poziomów VIP. To na którym jest gracz zależne jest od ilości punktów, które zdobył w poprzednich miesiącach. Awans na wyższy poziom VIP daje graczowi możliwość szybszego zodbywania punktów, które może wykorzystać płacąc wpisowe do turniejów lub jeśli jest taka możliwość wymienić na nagrody.

Bonusy:

100% od pierwszego depozytu – aż do sumy 600$. By uwolnić 1$ bonusu gracz musi zdobyć 48 punktów, jednakże ten uwalniany jest w większych sumach. Jeżeli gracz zdąży wyrobić np 51% bonusu to ChiliPoker przekaże na jego konto kwotę, którą uwolnił – jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie nazwane tu „ekskluzywnym ubezpieczeniem”.
Turnieje:

Wiele turniejów z pulą gwarantowaną, z wpisowym rozpoczynającym się od 1$.
Freerolle:

Z pulą 100$ ( ilość graczy 1000) – 2 razy dziennie o godz. 12:00 oraz 18:50 (początkujący)

Z pulą 50$ – ( ilość graczy 1000) – 3 razy dziennie o godz. 12:30, 13:00 (początkujący) oraz o godzinie 0:20 (początkujący). Gracz może uczestniczyć w 4 freerollach dla początkujących w czasie 7 dni.
Specjalne Turnieje:

  1. Turnieje elminacyjne do Golden Sands Poker Festival (buy-iny pierwszego etapu od 1,10$)

  2. Turnieje eliminacyjne do Australian Open (buy-iny od 3,30$)

  3. Turnieje eliminacyjne do World Series of Poker Europe (od 8,8$)

  4. Turnieje eliminacyjne do Montecarlo Tournaments (od 11$)

  5. Turnieje Jackpot Sit&go; (cała sieć) – są to turnieje za wygranie, których można zgarnąć tzw jackpot – trzeba jednak wygrac kilka razy. Buy-iny począwszy od 2,4$ aż do 50$.
    Plusy:

-bardzo dobry bonus

-znakomita kolorystyka i dodatkowe opcje

-przejrzysty układ menu

-ogromna ilość gier do wyboru
Minusy:

-mała liczba darmowych turniejów, posiadają one mała pulę gwarantowaną

Obsługa strony:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: PlayTech

Sieć: iPoker

Kontakt: support@chilipoker.co.uk

Minimalna wpłata: 20$

hazard internetowy