ecopayz hazard bez blokad

Cake Poker na kasiore

Pokój ten czyli Cake Poker na kasiore jest obecnie jednym z ciekawszych dostępnych na rynku, posiada również bardzo dobre oprogramowanie. Na rynku jest od 2004 roku. Przez ten czas nie próżnowano gdyż oferta jest naprawdę warta uwagi.

Stawki:

Od 0.02$/0.04$ No limit/Pot Limit oraz 0.04$/0.08$ Fixed do 100$/200$ No limit, 50$/100$ Pot limit oraz 200$/400$ fixed.
Poziom graczy i ilość graczy:

Poziom graczy w tej sieci jest zróżnicowany.

Oprogramowanie

Oprogramowanie swoją jakością dostosowane jest do wymagań. Nie polecam by odpalać go na słabszym komputerze, tak naprawdę minimum podane na stronie jest dość dziwne. Graficznie program ten prezentuje się znakomicie. Lobby jest przejrzyste, nie można się w nim pogubić. Stół wygląda świetnie z postaciami wyglądającymi jak prawdziwe. Gracz ma pod ręką takie ciekawe opcje jak siła kart czy ładną historię rozdań. Ocena softu: bardzo dobrze!
pasek
Oferowane gry

Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
5 Card Stud
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Turnieje wielostolikowe
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi od 5% z puli. Zależny jest od rodzaju stołu (NL, PL, Fixed), ilości graczy i stawek.
Punkty:

Punkty zależą od rake. Gdy więc rake wyniesie np 0.75$ to otrzymamy 0.75 punktu. Gdy rake wyniesie 2.99$ będzie to 2.99 punktu. By otrzymać punkty musimy dostać karty do ręki. Za 1$ opłat turniejowych otrzymamy 7 punktów.
Program Lojalnościowy (VIP) w Cake Poker na kasiore

Złoty Żeton – gdy uzbieramy 120 punktów otrzymujemy pierwszy Złoty Żeton. Każdy następny wymaga już mnie. Zebrane żetony możemy wykorzystać jako wpisowe do turniejów.

Złote Karty – gdy na stole zbierze się odpowiedni rake, jedna lub obie z naszych kart (nawet gdy zostały rzucone) mogą przekształcić się w Złote Karty. Karty też możemy kolekcjonować do specjalnych układów jackpot lub wykorzystać w ramach losowania jako wpisowe do turniejów itd. Może się zdarzyć sytuacja gdy otrzymamy jedną kartę kilkukrotnie.
Inne:

Sklep. Oferuje szeroką gamę produktów. Kupujemy za zdobyte Złote Żetony.

Bonusy:

Bonus 100$ do 500$ – każdy punkt FPP wart jest 6 centów. By uwolnić 10$ z bonusa musimy zdobyć odpowiednią ilość punktów.
Specjal:

-brak
Turnieje:

Wiele turniejów z pulą gwarantowaną, z wpisowym rozpoczynającym się od 1,10$.
Freerolle:

W tygodniu odbywa się kilka freerolli z małymi nagrodami.
Specjalne Turnieje:

-brak
Plusy:

  • dobry soft

-bonus

Minusy:

Obsługa strony:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Niezależne

Sieć: Niezależne

Kontakt: support@cakepoker.com

Minimalna wpłata: 20$

hazard internetowy