ecopayz hazard bez blokad

Bwin Poker cyfrowy w Internecie

Bwin Poker cyfrowy w Internecie jest znnay przez wielu graczy, ale przede wszystkim z ciekawej oferty zakładów bukmacherskich. Od pewnego czasu bukmacher ten daje swoim klientom większy wybór usług. Można już zagrać w kasynie,

w gry skill przeciwko innym graczom, a także zasiąść do stołu pokerowego. Mamy tu 3 możliwości gry: w klasycznej wersji klienta ściąganego na dysk, w wersji Java oraz na telefonie komórkowym.
Stawki:

Od 0.10/0.10$ Pot limit, 0.05/0.10$ No limit oraz 0.15/0.30 fixed limit do 50/50$ Pot limit, 50/100$ No limit oraz 500/1000$ fixed limit.
Poziom graczy i ilość graczy:

Poziom graczy jest zróżnicowany. Na niskich stawkach możemy napotkać bardzo nieprzewidywalnych graczy, niektórzy z nich wchodzą na stół z minimalnym możliwym buy-inem oczekując na dobre karty. Na wyższych stawkach poziom wzrasta.

Oprogramowanie w Bwin Poker cyfrowy w Internecie

Każda z wersji oprogramowania ma swoje plusy i minusy. Wersja, którą ściągamy na dysk zajmuje nieco więcej miejsca niż inne pokery, ale przyda się tym, którzy częściej chcą grać w bwin. Wersja do gry w przeglądarce powinna być odpalana na nieco szybszym sprzęcie, ale jest idealna dla kogoś kto zaczyna interesować się pokerem, albo lubi pograć od czasu do czasu. Wersja komórkowa jest przydatna dla kogoś kto nie chce rozstać się z pokerem, a nie ma dostępu do komputera lub laptopa. Klient pokera działa stabilnie i szybko – gra więc jest bardzo wygodna. Grafika jest dość elegancka, szczególne pochwały należą się za wykonanie stołu. Poruszanie się po programie nie powinno stanowić problemu.
pasek
Oferowane gry w Bwin Poker cyfrowy w Internecie

Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
5 Card Stud
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Turnieje wielostolikowe
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi 5% z puli. Maksymalna opłata to 1 lub $. Obowiązuje zasada: „No flop, no drop”. Jeżeli więc rozdanie nie dojdzie do kart wspólnych to opłata nie jest pobierana.
Punkty:

0.1 punktu gracza otrzymuje się każde 0.10 rake’u w grze. Tak więc za rake 1$ wszyscy gracze otrzymają 1 punkt gracza, a za rake 3$ po 3 punkty gracza.

Punkty przyznawane są także za opłaty turniejowe. 5 punktów gracza otrzymuje się za każdego dolara opłaty.

hazard internetowy