ecopayz hazard bez blokad

Bugsys Club Poker dla graczy

Zadymiony klub, piękne kobiety, drinki i oczywiście poker. Chcesz poczuć namiastkę tego klimatu? Zapraszamy do Bugsys Club Poker dla graczy. Jest to poker, który jest stosunkowo nowym na rynku, posiada niewielką bazę graczy i nie należy do żadnej sieci.

Stawki:

Począwszy od 0.02/0.05$ no limit aż do 10/20 NL oraz 20/40$ fixed limit.
Poziom graczy i ilość graczy:

Największa bolączką gry w tym roomie będzie za pewnie ilość graczy. Jest ich mało, bo zaledwie około 2-3 tysięcy, a do tego dość mało na wyższych stawkach. Graczy turniejowych jest około 300-400. Poziom na stołach i w turniejach jest słaby, gracze wykonują sporo dość nierozważnych ruchów. Turnieje wyglądają więc tak, że po około godzinie może być więcej rebuyów niż samych graczy.

Oprogramowanie stosowane w Bugsys Club Poker dla graczy:

Na początku należy wspomnieć, że poker zajmuje więcej niż większość softów sieciowych bo aż 40 MB. Czy przekłada się to na jakość? Na to pytanie trudno odpowiedzieć, ale jest tu kilka ciekawych opcji. Graficznie program wykonany jest estetycznie, lobby widoczne jest na tle budynku z lat 20-tych lub 30-tych, przyciski są wyraźne, a turnieje oddzielone tak, że ich lista jest przejrzysta. Co ciekawe grafika lobby zmienia się gdy zmienimy typ gry na grę dla zabawy (Pokerpages) oraz na Szkołę Pokerową (Poker School Online). Cześć opcji dostępna jest poprzez przyciski dostępne na dole ekranu, zaś część poprzez menu na górnej belce. Opcji jest dość sporo – począwszy od tych dotyczących lobby, które przenoszą do kasjera, czy na wspomniane wcześniej grę dla zabawy i szkółkę, poprzez opcje-żądania np: statystyki, historię rozdań, zmianę danych itd, aż do opcji dotyczących samej gry (zmiany rozmiaru stołów, fontów, animacji itd) oraz opcji pomocy takich jak połączenie się z supportem, zgłoszenie błędu, sugestii, oglądniecie rankingów. Widać więc, że opcji jest sporo. Stół gry graficznie wygląda nieźle. Teraz parę słów o działaniu programu. Trzeba przyznać, że soft działa znakomicie, nie wiesza się, chodzi płynnie. Nawet na bardzo słabym sprzęcie da się spokojnie pograć. Podsumowując: wielkość softu w tym przypadku przekłada się na jakość.
pasek
Oferowane gry w Bugsys Club Poker dla graczy:

Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
5 Card Stud
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Turnieje wielostolikowe
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi od 0% do 5%, jednakże nie więcej niż 3$. Gdy rozdanie nie dojdzie do kart wspólnych (flop) to rake nie jest pobierany.
Punkty:

Za rake powyżej 1$ przyznawany jest 1 punkt. Setne i dziesiętne punktu przyznawane są za mniejszy rake. Za dolara opłat turniejowych otrzymujemy 5 punktów.
Program Lojalnościowy (VIP)

Możliwość wykorzystania punktów jako wpisowego do turniejów specjalnych.
Inne:

-brak
Bonusy:

Bonus od depozytu – 150% do 1000$. Należy zgromadzić 100 punktów BPP by uwolnić 10$. Minimalny depozyt to 50$.

Specjal:

-brak
Turnieje:

Wiele turniejów z pulą gwarantowaną, z wpisowym rozpoczynającym się od 1$.
Freerolle:

Codziennie odbywa się kilka Freroli z rożnymi pulami
Specjalne Turnieje:

-brak

Plusy:

-ładne wykonanie programu, dobre i szybkie działanie

-wysoki bonus dla nowych graczy
Minusy:

Obsługa strony:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Niezależne

Sieć: Niezależne

Kontakt: Support@BugsysClub.com

Minimalna wpłata: 20$

hazard internetowy