ecopayz hazard bez blokad

Best Poker na pieniądze

Best Poker na pieniądze to kolejny serwis hazardowy wart uwagi

Jeżeli lubisz mieć wybór bonusów, turniejów, a nawet sposobów na grę to Best Poker jest miejscem dla Ciebie. Firma oferuje nam aż 6 bonusów przy zapisie. Posiadamy możliwość gry nie tylko poprzez oprogramowanie, które ściągniemy na dysk,

ale również bezpośrednio w naszej przeglądarce lub…telefonie komórkowym! Wita nas strona przetłumaczona na kilkanaście języków co jest też niewątpliwym plusem. Sprawdź czy Best Poker jest rzeczywiście najlepszy!
Stawki w Best Poker na pieniądze:

Od 0.10/0.10$ Pot limit, 0.05/0.10$ No limit oraz 0.15/0.30 fixed limit do 50/50$ Pot limit, 50/100$ No limit oraz 500/1000$ fixed limit.
Poziom graczy i ilość graczy:

Poziom graczy jest zróżnicowany. Na niskich stawkach możemy napotkać bardzo nieprzewidywalnych graczy, niektórzy z nich wchodzą na stół z minimalnym możliwym buy-inem oczekując na dobre karty. Na wyższych stawkach poziom wzrasta.

Oprogramowanie

Dzięki wyborowi, który dostajemy od Best Poker możemy skorzystać z gry w przeglądarce lub na komórce. Najpierw jednak nieco o grze w „klasycznej” wersji. Oprogramowanie posiada dość niskie wymagania, pójdzie właściwie na każdym komputerze nawet ze starym Windows 95. Oczywiście do wygodnej gry potrzeba nam nowoczesnego komputera. Część opcji w lobby widzimy w formie przycisków, część znajduje się zaś u góry w formie rozwijanego menu. Gracz nie powinien pogubić się w lobby, dość łatwo się w nim jest poruszać. Ciekawym dodatkiem jest czat dla graczy. Gdy jesteśmy w głównym lobby, możemy rozmawiać z każdą znajdującą się tam osobą, gdy zaś jesteśmy w lobby turniejowym to możemy porozmawiać z uczestnikami turnieju. Graficznie bardzo dobrze wykonany jest stół, widzimy postaci przy nim siedzące, poszczególne części składowe grafiki są wykonane bardzo starannie. Wszystkie informacje w lobby podane są w czytelny sposób. Wersja gry poprzez przeglądarkę jest przeznaczona zarówno dla posiadaczy PC jak i MAC-ów, należy posiadać w miarę aktualną wersję Javy. Użytkownicy Linux-a mogą zagrać za pomocą Firefoxa, posiadając Javę w wersji co najmniej 1.4. Wersja „komórkowa” gry przeznaczona jest na telefony marek Nokia, Sony Ericcson oraz Samsung. Autorzy piszą, że podczas godziny gry wersja ta pobiera i wysyła około 350 do 900 kB danych.
pasek
Oferowane gry

Texas Holdem
Omaha
Omaha Hi/Lo
7 Card Stud
5 Card Stud
5 Card Draw
Sit & Go
Heads Up
Turnieje wielostolikowe
FreeRolls

Rake:

Rake wynosi 5% z puli. Maksymalna opłata to 1 lub $. Obowiązuje zasada: „No flop, no drop”. Jeżeli więc rozdanie nie dojdzie do kart wspólnych to opłata nie jest pobierana.
Punkty:

0.1 punktu gracza otrzymuje się każde 0.10 rake’u w grze. Tak więc za rake 1$ wszyscy gracze otrzymają 1 punkt gracza, a za rake 3$ po 3 punkty gracza.

Punkty przyznawane są także za opłaty turniejowe. 5 punktów gracza otrzymuje się za każdego dolara opłaty.
Program Lojalnościowy (VIP)

Możliwość wykorzystania punktów jako wpisowego do turniejów specjalnych.

Inne:

-brak
Sklep VIP:

Sklep VIP BestPoker oferuje bardzo różnorodne towary do wyboru – elektronikę, sprzęt komputerowy, konsole i gry, odzież, oraz wyposażenie pokerowe.
Bonusy:

50% aż do 50$ – 180 dni na spełnienie warunków bonusa, by uwolnić 1$ należy zdobyć 10 punktów gracza (przy depozycie np 100$ po spełnieniu warunków otrzymamy 50$). Kod bonusa: bp50.

100% do 100$ – 30 dni na wyrobienie bonusa. Na każdy 1$ przypada 10 punktów gracza. Kod bonusa: bp100. .

100% do 250$ – 30 dni na wyrobienie bonusa. Na każdy 1$ przypada 10 punktów gracza. Kod bonusa: bp250.

300% do 600$ – 45 dni na wyrobienie bonusa. Na każdy 1$ przypada 10 punktów gracza. Kod bonusa: bp600.

500% do 1000$ – 60 dni na wyrobienie bonusa. Na każdy 1$ przypada 11 punktów gracza. Kod bonusa: bp1000.

500% do 1200$ – 60 dni na wyrobienie. Na każdy 1$ przypada 11 punktów gracza. Kod bonusu: bp1200.
Turnieje w Best Poker na pieniądze:

Wiele turniejów z pulą gwarantowaną, z wpisowym rozpoczynającym się od 1,20$.
Freerolle:

Freeroll o 50$ – w każdy wtorek, czwartek i piątek o 18.

Freeroll o 100$ – w poniedziałek oraz środę o godzinie 18.

Freeroll o 1000$ – dla najlepszej 50-tki graczy z w/w freerolli. Ranking znajduje się na stronie.
Specjalne Turnieje:

King Of The Hill – jest to cykl turniejów sit&go; w których zwycięzcy poszczególnych rund przechodzą „stopień” wyżej. Wygrana to nie tylko bilet do kolejnego turnieju, ale także pieniądze. Nie da się wejść bezpośrednio do żadnego ze „stopni”, należy spróbować swojego szczęścia w turniejach eliminacyjnych. Na finalistów czekają spore nagrody.

Lucky Dollar – buy-in do tego turnieju to zaledwie 1$, a pula to 2500$! Odbywa się w każdą sobotę o 20:00.

Mad Tilt – szybki turniej z pulą 1000$ lub więcej. Każdy gracz na początek otrzymuje 100 żetonów, a blindy to 10-20!

The Big Deal – gwarantowane 100000$ w puli co niedziele. Wpisowe do tego turnieju wynosi 300 + 20$.

Plusy Best Poker na pieniądze:

-znakomite bonusy

-dobry soft

-ciekawe turnieje
Minusy:

Obsługa strony:
eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Ongame Network

Sieć: Ongame Network

Kontakt: info@bestpoker.com

Minimalna wpłata: 20$

hazard internetowy